KOA Speer WK73S3A3TTE27L0F
Res, 0R027, 3W, 1225, Thick Film Rohs Compliant: Yes |Koa WK73S3A3TTE27L0F
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for KOA Speer WK73S3A3TTE27L0F.
IHS
Datasheet2 pages3 years ago
element14 APAC
Inventory History
3 month trend:
+0.00%
Supply Chain
Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 10 months ago)
Descriptions
Descriptions of KOA Speer WK73S3A3TTE27L0F provided by its distributors.
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 3W, 0.027ohm, 0.2846V, 1% +/-Tol, 300ppm/Cel, Surface Mount, 1225
Wide Terminal Type Flat Chip Resistors Automotive AEC-Q200
1% ¡À300ppm/¡æ 27m¦¸ 1.5W 1225,3263 3.1mm*6.3mm*450¦Ìm