KOA Speer WK73S2H2TTE68L0F
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 2W, 0.068ohm, 0.3688V, 1% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 1020
NRND
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for KOA Speer WK73S2H2TTE68L0F.
IHS
Datasheet2 pages3 years ago
Inventory History
3 month trend:
+0.00%
Supply Chain
Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions of KOA Speer WK73S2H2TTE68L0F provided by its distributors.
Wide terminal type flat chip resistors Automotive AEC-Q200
1% ¡À200ppm/¡æ 68m¦¸ 1W 1020,2550 2.5mm*5mm*400¦Ìm