KOA Speer WK73R3ATTE68R1F
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1.5W, 68.1ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 1225
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for KOA Speer WK73R3ATTE68R1F.
IHS
Datasheet2 pages2 years ago
KOA Speer SCT
Descriptions
Descriptions of KOA Speer WK73R3ATTE68R1F provided by its distributors.
RES 68.1 OHM 1% 2W 2512
wide terminal type flat chip resistors, 1225, RoHS
KOA Speer SCT
WIDE ELEC 1225 1% 68.1R