KOA Speer WK73R3ATTE6810F
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1.5W, 681ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 1225
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for KOA Speer WK73R3ATTE6810F.
IHS
Datasheet2 pages2 years ago
KOA Speer SCT
Supply Chain
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2014-08-15
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions of KOA Speer WK73R3ATTE6810F provided by its distributors.
RES 681 OHM 1% 2W 2512
wide terminal type flat chip resistors, 1225, RoHS
KOA Speer SCT
WIDE ELEC 1225 1% 681R