KOA Speer WK73R3ATTE2493F
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1.5W, 249000ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 1225
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for KOA Speer WK73R3ATTE2493F.
IHS
Datasheet2 pages2 years ago
KOA Speer SCT
Descriptions
Descriptions of KOA Speer WK73R3ATTE2493F provided by its distributors.
RES 249K OHM 1% 2W 2512
wide terminal type flat chip resistors, 1225, RoHS
KOA Speer SCT
WIDE ELEC 1225 1% 249K