KOA Speer WK73R3A3TTE1500F
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 3W, 150ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 1225
NRND
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for KOA Speer WK73R3A3TTE1500F.
IHS
Datasheet2 pages3 years ago
Farnell
KOA Speer SCT
Inventory History
3 month trend:
-23.13%
Supply Chain
Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions of KOA Speer WK73R3A3TTE1500F provided by its distributors.
Res, 150R, 1%, 2W, 1225 Rohs Compliant: Yes |Koa WK73R3A3TTE1500F
higher power, wide terminal type flat chip resistors, 1225, RoHS
KOA Speer SCT
1% ¡À100ppm/¡æ 150¦¸ 3W 1225,3263 3.1mm*6.3mm*600¦Ìm