KOA Speer WK73R2HTTE4421F
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1W, 4420ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 1020
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for KOA Speer WK73R2HTTE4421F.
IHS
Datasheet2 pages2 years ago
KOA Speer SCT
Supply Chain
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2014-08-15
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions of KOA Speer WK73R2HTTE4421F provided by its distributors.
wide terminal type flat chip resistors, 1020, RoHS
KOA Speer SCT
RES 4.42K OHM 1% 1W 2010
WIDE ELEC 1020 1% 1W 4.42K