KOA Speer WK73R2BTTD1331D
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.75W, 1330ohm, 200V, 0.5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0612
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for KOA Speer WK73R2BTTD1331D.
IHS
Datasheet2 pages2 years ago
KOA Speer SCT
Descriptions
Descriptions of KOA Speer WK73R2BTTD1331D provided by its distributors.
RES 1.33K OHM 0.5% 1W 1206
wide terminal type flat chip resistors, 0612, RoHS
KOA Speer SCT
WIDE ELEC 0612 0.5% 1.33K