KOA Speer WK73R2ATTD4421F
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1W, 4420ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0508
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for KOA Speer WK73R2ATTD4421F.
IHS
Datasheet2 pages2 years ago
KOA Speer SCT
Descriptions
Descriptions of KOA Speer WK73R2ATTD4421F provided by its distributors.
RES 4.42K OHM 1% 1W 0805
wide terminal type flat chip resistors, 0508, RoHS
KOA Speer SCT
WIDE ELEC 0508 1% 4.42K