KOA Speer WK73R1JTTD913J
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.5W, 91000ohm, 150V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0306
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for KOA Speer WK73R1JTTD913J.
Descriptions
Descriptions of KOA Speer WK73R1JTTD913J provided by its distributors.
RES 91K OHM 5% 1/2W 0603
WIDE ELEC 0306 5% 0.5W 91K