KOA Speer WK73R1JTTD5493F
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.5W, 549000ohm, 150V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0306
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for KOA Speer WK73R1JTTD5493F.
IHS
Datasheet2 pages2 years ago
KOA Speer SCT
Descriptions
Descriptions of KOA Speer WK73R1JTTD5493F provided by its distributors.
RES 549K OHM 1% 1/2W 0603
wide terminal type flat chip resistors, 0306, RoHS
KOA Speer SCT
WIDE ELEC 0306 1% 0.5W 549K