KOA Speer RN73R1JTTD1242D10
Fixed Resistor, Thin Film, 0.125W, 12400ohm, 75V, 0.5% +/-Tol, 10ppm/Cel, Surface Mount, 0603
Production
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for KOA Speer RN73R1JTTD1242D10.
IHS
Datasheet2 pages2 years ago
Upverter
Supply Chain
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions of KOA Speer RN73R1JTTD1242D10 provided by its distributors.
RES 12.4K OHM 0.5% 1/10W 0603
MFC 0603 0.5% PPM10 12.4K