KOA Speer RN73H1JTTD4991B05
Fixed Resistor, Thin Film, 0.1W, 4990ohm, 75V, 0.1% +/-Tol, Surface Mount, 0603
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for KOA Speer RN73H1JTTD4991B05.
Descriptions
Descriptions of KOA Speer RN73H1JTTD4991B05 provided by its distributors.
RES 4.99K OHM 0.1% 1/10W 0603
MFC 0603 0.1% PPM5 4.99K