KOA Speer RN73H1JTTD22R1B25
Fixed Resistor, Thin Film, 0.1W, 22.1ohm, 75V, 0.1% +/-Tol, Surface Mount, 0603
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for KOA Speer RN73H1JTTD22R1B25.
Supply Chain
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2005-10-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
Related Parts
Yageo GroupRT0603BRD0722R1L
Fixed Resistor, Thin Film, 0.1W, 22.1ohm, 75V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0603
TE ConnectivityRP73PF1J22R1BTDF
Res Thin Film 0603 22.1 Ohm 0.1% 1/10W ±25ppm/°C Molded SMD Paper T/R
TE ConnectivityCPF0603B22R1E1
Res Thin Film 0603 22.1 Ohm 0.1% 1/16W ±25ppm/°C Molded SMD SMD Paper T/R
Fixed Resistor, Thin Film, 0.063W, 22.1ohm, 75V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0603
Fixed Resistor, Thin Film, 0.1W, 20ohm, 75V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0603
Descriptions
Descriptions of KOA Speer RN73H1JTTD22R1B25 provided by its distributors.
Thin Film Resistors - SMD 22.1Ohm,0603,0.1%,25 ppm,100mW,75V
RES 22.1 OHM 0.1% 1/10W 0603
22.1 OHM .1W .1% 25PPM
MFC 0603 0.1% PPM25 22.1R
MFC 0603 0.1% TCR25