KOA Speer RN73H1JTTD1103F100
Fixed Resistor, Thin Film, 0.1W, 110000ohm, 75V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 0603
Production
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for KOA Speer RN73H1JTTD1103F100.
IHS
Datasheet2 pages3 years ago
Supply Chain
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2013-02-03
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
Descriptions
Descriptions of KOA Speer RN73H1JTTD1103F100 provided by its distributors.
RES 110K OHM 1% 1/10W 0603