KOA Speer RN732BTTDK1501B25
Datasheet
Price and Stock
DistributorSKUMinPkg
QuestRN732BTTDK1501B25417
6h
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for KOA Speer RN732BTTDK1501B25.
Datasheet2 pages0 years ago
Garrett
CAD Models
sourceeCADmCADFILES
SnapEDA
SymbolFootprint
Download
Related Parts
PanasonicERA8AEB152V
Res Thin Film 1206 1.5K Ohm 0.1% 0.25W(1/4W) ±25ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Fixed Resistor, Thin Film, 0.25W, 1500ohm, 200V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 1206
Yageo GroupRT1206BRD071K5L
250mW Thin Film Resistor 200V ±25ppm/℃ ±0.1% 1.5kΩ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
RES 1.5K OHM 0.1% 1/4W 1206
Fixed Resistor, Thin Film, 0.4W, 1500ohm, 200V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 1206