KOA Speer RN731JLTD6191B25
Fixed Resistor, Thin Film, 0.063W, 6190ohm, 75V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0603
Obsolete
Submit Request for Quote
Submit an RFQ to a group of distributors who specialize in finding hard-to-find parts.
Request for Quotation (RFQ)
This request will be sent to the specified suppliers.
(* indicates required field)
Quote request
Suppliers *
Contact details
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for KOA Speer RN731JLTD6191B25.
IHS
Datasheet2 pages0 years ago
Supply Chain
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2004-06-29
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 1 year ago)
Descriptions
Descriptions of KOA Speer RN731JLTD6191B25 provided by its distributors.