KOA Speer RK73H3ATTE4R02F
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1W, 4.02ohm, 200V, 1% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 2512
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for KOA Speer RK73H3ATTE4R02F.
IHS
Datasheet2 pages2 years ago
Upverter
Garrett
Inventory History
3 month trend:
Restocked
Supply Chain
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2002-06-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions of KOA Speer RK73H3ATTE4R02F provided by its distributors.
RES 4.02 OHM 1% 1W 2512
4.02¦¸ ¡À1% 1W ¡À200ppm/¡æ 2512 6.3mm*3.1mm*700¦Ìm
2512 1% 4R02 1W