KOA Speer RK73H1JLTD1212D
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.1W, 12100ohm, 75V, 0.5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0603
Production
Price and Stock
DistributorSKUMinPkg
QuestRK73H1JLTD1212D10,000
12h
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for KOA Speer RK73H1JLTD1212D.
IHS
Datasheet2 pages2 years ago
Upverter
CAD Models
Download KOA Speer RK73H1JLTD1212D symbol, footprint, and 3D STEP models from our trusted partners.
Introduction Date2003-09-03
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions of KOA Speer RK73H1JLTD1212D provided by its distributors.