Knowles L157XF3W
3DB SMD-6P 5.59MM*3.56MM*2.74MM
Datasheet
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Knowles L157XF3W.
RFMW
Datasheet3 pages2 years ago
Datasheet2 pages10 years ago
Inventory History
3 month trend:
+0.00%
Descriptions
Descriptions of Knowles L157XF3W provided by its distributors.
L157XF3W, KNOWLES DIELECTRIC LABS
15.7GHZ WIRE BOND LOW-PASS FILTE
RF FILTER LOW PASS 15.7GHZ 6SMD