Knowles C40CF750J-HZN-X0T
Hi-Q MLC, 3838, AH, 75 pF, +/- 5%, 7200V, Ag Termination, Ni Barrier Layer, Sn Plated Solder
Datasheet
Price and Stock
DistributorSKUMinPkg
Component Distributors Inc.C40CF750J-HZN-X0T561Tape & Reel
1d
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Knowles C40CF750J-HZN-X0T.
Component Distributors Inc.
Datasheet4 pages14 years ago
Datasheet4 pages14 years ago
Descriptions
Descriptions of Knowles C40CF750J-HZN-X0T provided by its distributors.
DLI, MLCC, C40 7200V 759pF ±5% NP0 Porcelain - Hi Q