Knowles C06CF3R3B-5UN-X1T
Hi-Q MLC, 0603, CF, 3.3 pF, +/- 0.1 pF, 50V, Ag Termination, Ni Barrier Layer, SnPb Plated Solder
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Knowles C06CF3R3B-5UN-X1T.
Component Distributors Inc.
Datasheet4 pages14 years ago
Descriptions
Descriptions of Knowles C06CF3R3B-5UN-X1T provided by its distributors.