Knowles 0805J1000221MCTE01
SMD Ceramic Capacitors, EMI Filters 0805 220pF 100v C0G 20% 3-Term C Filter
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Knowles 0805J1000221MCTE01.
IHS
Datasheet2 pages8 years ago
Mouser
Component Distributors Inc.
Inventory History
3 month trend:
+107%
Supply Chain
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Related Parts
Data Line Filter, 1 Function(s), 100V, 6A, 3 Pin(s), Ceramic