Knowles 0805J0500101MCTE01
Feed Through Capacitors 0805 100pF 50V 20% C0G 3-TERM C FILTER
Price and Stock
Descriptions
Descriptions of Knowles 0805J0500101MCTE01 provided by its distributors.
Syfer, MLCC, 0805, 50V, 100pF, ±20%, C0G/NP0 (1B) (CTI ≥ 600), Nickel Barrier, Sn Plated Solder (RoHS compliant)
CAP FEEDTHRU 100PF 20% 50V 0805