Yageo Group LLDU100A945I0
EMI Filter Power Feed Through 4.7uF 100A 350VDC/250VAC Screw Stud Mount
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Yageo Group LLDU100A945I0.
Descriptions
Descriptions of Yageo Group LLDU100A945I0 provided by its distributors.
Power Line Filters 250V 100A W/ M32 METRIC NUT
LINE FLTR 350VDC 250VAC 100A CHA