Yageo Group LLDU100A225I0
EMI Filter Power Feed Through 1.1uF 100A 440VDC/250VAC Screw Stud Mount
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Yageo Group LLDU100A225I0.
Inventory History
3 month trend:
Restocked
Descriptions
Descriptions of Yageo Group LLDU100A225I0 provided by its distributors.
Power Line Filters 250V 100A BLOCK 3 PHASEFILTER
POWER LINE FILTER, 1-STAGE, 100A, 440VDC;
LINE FLTR 440VDC 250VAC 100A CHA