Yageo Group FLLDU100A945I0
EMI Filter Power Feed Through 4.7uF 100A 350VDC/250VAC Screw Stud Mount
Production
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Yageo Group FLLDU100A945I0.
Farnell
Datasheet1 page1 year ago
Datasheet1 page1 year ago
element14 APAC
Newark
Master Electronics
Inventory History
3 month trend:
+0.00%
Supply Chain
Country of OriginMainland China, Taiwan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2025-02-25
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
Descriptions
Descriptions of Yageo Group FLLDU100A945I0 provided by its distributors.
POWER FEED THROUGH FILTER CAP 2X4 7 UF 250VAC / 350VDC 100 A
Power Line Filters 250V 100A W/ M32 METRIC NUT
LINE FLTR 350VDC 250VAC 100A CHA
LINE FILTER 350VDC 250VAC CHAS