Yageo Group EA765KN128M0GLA
Aluminum Organic Polymer Capacitors 4Vol 1200uF
Datasheet
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Yageo Group EA765KN128M0GLA.
Master Electronics
Datasheet19 pages6 years ago
Inventory History
3 month trend:
+50.00%
Descriptions
Descriptions of Yageo Group EA765KN128M0GLA provided by its distributors.
CAP ALUM POLY 1200UF 20% 4V SMD
4.0V REEL ROHS-PRC