Yageo Group EA755KS128M0GAA
Aluminum Organic Polymer Capacitors 4Vol 1200uF
Datasheet
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Yageo Group EA755KS128M0GAA.
Master Electronics
Datasheet17 pages5 years ago
Inventory History
3 month trend:
+0.00%
Descriptions
Descriptions of Yageo Group EA755KS128M0GAA provided by its distributors.
Alu Lytic Cap 4V 20% 1200uF THT
1200UF 4.0V BULK ROHS-PRC