Yageo Group C316C104M5U5TA7301
Radial CERAMIC CAPACITOR ceramic capacitor 50V 100nF 20% -56/+22% ppm/C
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Yageo Group C316C104M5U5TA7301.
IHS
Datasheet1 page1 year ago
Electro Sonic
Inventory History
3 month trend:
-100%