Yageo Group C316C104M5U5TA
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50V 0.1uF Z5U 20% LS=2.54mm
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Yageo Group C316C104M5U5TA.
Farnell
Datasheet1 page1 year ago
Datasheet1 page5 years ago
element14 APAC
Newark
Arrow Electronics
Inventory History
3 month trend:
-68.43%