Yageo Group C1210C222K1RACTU
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100V 2200pF X7R 1210 10%
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Yageo Group C1210C222K1RACTU.
IHS
Datasheet27 pages2 years ago
Farnell
Inventory History
3 month trend:
-81.37%