Yageo Group C1206C682K2RACTU
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 200V 6800pF X7R 1206 10%
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Yageo Group C1206C682K2RACTU.
IHS
Datasheet27 pages2 years ago
Farnell
Upverter
Inventory History
3 month trend:
-3.37%