Yageo Group C1206C682K2RAC7800
SMD Comm X7R 1206 (3216Metric) ceramic capacitor 0.126Lx0.063W 3.20mmx1.60mm X7R ±10% 6800pF
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Yageo Group C1206C682K2RAC7800.
IHS
Datasheet1 page1 year ago
Inventory History
3 month trend:
-33.33%