Yageo Group C1206C392J1GACTU
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100V 3900pF C0G 1206 5%
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Yageo Group C1206C392J1GACTU.
IHS
Datasheet22 pages2 years ago
Upverter
Farnell
element14 APAC
RS (Formerly Allied Electronics)
Inventory History
3 month trend:
-6.02%