Knowles LRW0805WJ10NGG001E
WireWound Inductors, 0805, 10nH±5%, 600mA, Ni/Au (RoHS), No Mark, 7" Reel Embossed Tape
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Knowles LRW0805WJ10NGG001E.
IHS
Datasheet1 page1 year ago
RFMW
Descriptions
Descriptions of Knowles LRW0805WJ10NGG001E provided by its distributors.
General Purpose Inductor, 0.01uH, 5%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0805
FIXED IND 10NH 600MA 80 MOHM SMD
RF WWI, 0805, 10nH,±5%