Knowles LRW0603WJ33NGG001E
General Purpose Inductor, 0.033uH, 5%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0603
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Knowles LRW0603WJ33NGG001E.
IHS
Datasheet1 page1 year ago
RFMW
Inventory History
3 month trend:
Restocked
Supply Chain
Country of OriginMalaysia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.40.00
Introduction Date2022-02-22
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions of Knowles LRW0603WJ33NGG001E provided by its distributors.
FIXED IND 33NH 600MA 220MOHM SMD
Wirewound Inductors, 0603, 33Nh±5%, 600Ma, Ni/Au (Rohs), No Mark, 7" Reel Embossed Tape |Johanson Technology LRW0603WJ33NGG001E
RF WWI, 0603, 33nH,±5%