Knowles LRW0603WG33NGG001E
WireWound Inductors, 0603, 33nH±2%, 600mA, Ni/Au (RoHS), No Mark, 7" Reel Embossed Tape
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Knowles LRW0603WG33NGG001E.
Descriptions
Descriptions of Knowles LRW0603WG33NGG001E provided by its distributors.
General Purpose Inductor, 0.033uH, 2%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0603
FIXED IND 33NH 600MA 220MOHM SMD
RF WWI, 0603, 33nH,±2%