Knowles LRW0603WG27NGG001E
WireWound Inductors, 0603, 27nH±2%, 600mA, Ni/Au (RoHS), No Mark, 7" Reel Embossed Tape
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Knowles LRW0603WG27NGG001E.
IHS
Datasheet1 page1 year ago
RFMW
Descriptions
Descriptions of Knowles LRW0603WG27NGG001E provided by its distributors.
General Purpose Inductor, 0.027uH, 2%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0603
FIXED IND 27NH 600MA 220MOHM SMD
RF WWI, 0603, 27nH,±2%