Knowles LRW0402WJ51NGG001T
Wirewound Inductors, 0402, 51Nh±5%, 100Ma, Ni/Au (Rohs), No Mark, 7" Reel Paper Tape |Johanson Technology...
Production
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Knowles LRW0402WJ51NGG001T.
IHS
Datasheet1 page1 year ago
Supply Chain
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions of Knowles LRW0402WJ51NGG001T provided by its distributors.
Wirewound Inductors, 0402, 51Nh±5%, 100Ma, Ni/Au (Rohs), No Mark, 7" Reel Paper Tape |Johanson Technology LRW0402WJ51NGG001T
FIXED IND 51NH 100MA 820MOHM SMD
General Purpose Inductor
RF WWI, 0402, 51nH,±5%