Knowles LRW0402WJ33NGG001T
WireWound Inductors, 0402, 33nH±5%, 400mA, Ni/Au (RoHS), No Mark, 7" Reel Paper Tape
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Knowles LRW0402WJ33NGG001T.
RFMW
Inventory History
3 month trend:
Restocked
Supply Chain
Country of OriginMalaysia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.40.00
Introduction Date2022-02-22
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions of Knowles LRW0402WJ33NGG001T provided by its distributors.
FIXED IND 33NH 400MA 350MOHM SMD
FIXED IND 33NH 400MA 350 MOHM
General Purpose Inductor
RF WWI, 0402, 33nH,±5%