Knowles LRW0402WG13NGG001T
WireWound Inductors, 0402, 13nH±2%, 560mA, Ni/Au (RoHS), No Mark, 7" Reel Paper Tape
Production
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Knowles LRW0402WG13NGG001T.
IHS
Datasheet1 page1 year ago
RFMW
Supply Chain
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions of Knowles LRW0402WG13NGG001T provided by its distributors.
General Purpose Inductor, 0.013uH, 2%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0402
FIXED IND 13NH 560MA 210MOHM SMD
RF WWI, 0402, 13nH,±2%