Knowles LRW0402WG10NGG001T
WireWound Inductors, 0402, 10nH±2%, 480mA, Ni/Au (RoHS), No Mark, 7" Reel Paper Tape
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Knowles LRW0402WG10NGG001T.
IHS
Datasheet1 page1 year ago
RFMW
Inventory History
3 month trend:
-14.38%
Descriptions
Descriptions of Knowles LRW0402WG10NGG001T provided by its distributors.
General Purpose Inductor, 0.01uH, 2%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0402
FIXED IND 10NH 480MA 195MOHM SMD
FIXED IND 10NH 480MA 195 MOHM
RF WWI, 0402, 10nH,±2%