Knowles LRC0402CS1N9GV001T
General Purpose Inductor, 0.0019uH, 15.7895%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0402
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Knowles LRC0402CS1N9GV001T.
Supply Chain
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 months ago)
Descriptions
Descriptions of Knowles LRC0402CS1N9GV001T provided by its distributors.
FIXED IND 1.9NH 300MA 150MOHM SM
Ceramic Inductor, 0402, 1.9Nh±0.3Nh, 300Ma, Ni/Sn (Rohs), Orientation Mark Full Marking, 7" Reel Paper Tape |Johanson Technology LRC0402CS1N9GV001T
RF MLI, 0402, 1.9nH,±0.3