Knowles LRC0402CK15NGV001T
General Purpose Inductor, 0.015uH, 10%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0402
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Knowles LRC0402CK15NGV001T.
3 month trend:
-0.19%
Supply Chain
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 months ago)
Descriptions
Descriptions of Knowles LRC0402CK15NGV001T provided by its distributors.
Ceramic Inductor, 0402, 15Nh±10%, 250Ma, Ni/Sn (Rohs), Orientation Mark Full Marking, 7" Reel Paper Tape |Johanson Technology LRC0402CK15NGV001T
FIXED IND 15NH 250MA 600MOHM SMD
RF MLI, 0402, 15nH,±10%