Knowles LRC0402CJ82NGV001T
General Purpose Inductor, 0.082uH, 5%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0402
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Knowles LRC0402CJ82NGV001T.
3 month trend:
+20.24%
Introduction Date2018-06-27
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions of Knowles LRC0402CJ82NGV001T provided by its distributors.
Ceramic Inductor, 0402, 82Nh±5%, 100Ma, Ni/Sn (Rohs), Orientation Mark Full Marking, 7" Reel Paper Tape |Johanson Technology LRC0402CJ82NGV001T
FIXED IND 82NH 100MA 2.5 OHM SMD
RF MLI, 0402, 82nH,±5%