Knowles LRC0402CJ33NGV001T
General Purpose Inductor, 0.033uH, 5%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0402
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Knowles LRC0402CJ33NGV001T.
RFMW
Inventory History
3 month trend:
-0.17%
Supply Chain
Country of OriginTaiwan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.40.00
Introduction Date2018-06-27
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions of Knowles LRC0402CJ33NGV001T provided by its distributors.
Ceramic Inductor, 0402, 33Nh±5%, 200Ma, Ni/Sn (Rohs), Orientation Mark Full Marking, 7" Reel Paper Tape |Johanson Technology LRC0402CJ33NGV001T
100MHz 1.6GHz 200mA 8@100MHz 33nH 1¦¸ ¡À5% 0402 1mm*500¦Ìm*600¦Ìm
FIXED IND 33NH 200MA 1 OHM SMD