Knowles LRC0402CJ13NGV001T
General Purpose Inductor, 0.013uH, 5%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0402
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Knowles LRC0402CJ13NGV001T.
Supply Chain
Country of OriginTaiwan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.40.00
Introduction Date2018-06-27
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 months ago)
Descriptions
Descriptions of Knowles LRC0402CJ13NGV001T provided by its distributors.
Ceramic Inductor, 0402, 13Nh±5%, 250Ma, Ni/Sn (Rohs), Orientation Mark Full Marking, 7" Reel Paper Tape |Johanson Technology LRC0402CJ13NGV001T
FIXED IND 13NH 250MA 550MOHM SMD
RF MLI, 0402, 13nH,±5%