Knowles EMDD101W473M1GV001E
Emi Filters, 1206, X7R, 100V, 0.047Μf±20%, Ni/Sn (Rohs), 7" Reel Embossed Tape |Johanson Dielectrics...
Production
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Knowles EMDD101W473M1GV001E.
IHS
Datasheet1 page3 years ago
Inventory History
3 month trend:
+14.16%
Supply Chain
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.24.00.20
Introduction Date2023-05-03
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
Descriptions
Descriptions of Knowles EMDD101W473M1GV001E provided by its distributors.
Emi Filters, 1206, X7R, 100V, 0.047Μf±20%, Ni/Sn (Rohs), 7" Reel Embossed Tape |Johanson Dielectrics EMDD101W473M1GV001E
Feed Through Capacitor, 1 Function(s), 100V
CAP PASSTHRU 0.047UF 100V 1206
MLCC X2Y 1206 47000PF 100V X7R