Knowles 5697BP44A0360001E
Band Pass Filters, 1812, 5490-5835MHz, 3W, 2.5dB, Ag/Pt (RoHS), 5.69GHz High Rejection UNII-high Band Pass Filter, 7"...
Production
Price and Stock
Supply Chain
Country of OriginTaiwan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8534.00.00.85
Introduction Date2025-01-29
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions of Knowles 5697BP44A0360001E provided by its distributors.
Band Pass Filters, 1812, 5490-5835MHz, 3W, 2.5dB, Ag/Pt (RoHS), 5.69GHz High Rejection UNII-high Band Pass Filter, 7" Reel Embossed Tape
5.69GHz HI REJ BPF T&R